B156XW02 V5

| panel model | B156XW02 V5 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B156XW02 V5 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 344.232×193.536 mm |
| Zarys | 359.3×209.5×5.5 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H), Reflection 4.3% (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Czas odpowiedzi | 6/2 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO B156XW02 V5.
AUO B156XW02 V5 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B156XW02 V5 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B156XW02 V5 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B156XW02 V5 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B156XW02 V5 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B156XW02 V5 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B156XW02 V5 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B156XW02 V5 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "B156XW02 V5"
- AUO B156XW02 V5
- Arkusz danych B156XW02 V5
- Obraz B156XW02 V5
- Cena B156XW02 V5
- Dystrybutor B156XW02 V5

